Prawn Pyramid 4-3-2-1
140,00 kr inkl. moms
| st | rabatt | à-pris |
|---|---|---|
| 1 st | – | 140,00 kr |
| 2 st | 5% rabatt | 133,00 kr |
| 5 st | 10% rabatt | 126,00 kr |
Prawn Pyramid 4-3-2-1 – kvalitetsprodukt för akvarium och damm.
- Leverans 1–3 arbetsdagar
- Säker betalning med Klarna
- Fysisk butik i Västra Frölunda
Officiell tillverkarsida: HOBBY ↗
Beskrivning
Om Prawn Pyramid 4-3-2-1
Prawn Pyramid 4-3-2-1 från Hobby är en kvalitetsprodukt för ditt akvarium eller din damm. Perfekt för dig som vill ha pålitlig utrustning som håller över tid.
Specifikationer
| Artikelnummer | 988201 |
|---|---|
| Varumärke | Hobby |
| EAN | 4011444414984 |
| Leverantör | Dogman |
Varför köpa hos Näsets Ciklidhobby?
Vi är en fysisk butik i Västra Frölunda med fokus på akvaristik och damm. Handla tryggt med Klarna, snabb leverans och personlig service. Frågor? Kontakta oss på info@nasetsciklidhobby.se eller besök butiken på Smithska Vägen 4.
Alternativ och jämförelse
| Art | Pris | Passar dig som |
|---|---|---|
| Skiffer Sten Svart | 20 kr | Passar dig som vill ha ett liknande alternativ |
| Snäckskal-6-8cm | 25 kr | Passar dig som vill ha ett liknande alternativ |
| Dekorväxt 20cm | 30 kr | Passar dig som vill ha ett liknande alternativ |
Frågor och Svar — Prawn Pyramid 4-3-2-1
Här svarar vi på de vanligaste frågorna om Prawn Pyramid 4-3-2-1. Hittar du inte svaret på din fråga? Kontakta vår kundtjänst så hjälper vi dig.
Hur rengör jag Prawn Pyramid 4-3-2-1?
Rengör Prawn Pyramid 4-3-2-1 genom att skölja i akvarievatten vid vattenbyte. Undvik tvål och starka rengöringsmedel — de skadar fiskarna. Dekorationer av naturmaterial kan behöva kokas före första användning.
Är Prawn Pyramid 4-3-2-1 säkert för fiskar?
Ja, våra akvarieprodukter är framtagna för att vara säkra för fiskar och växter. Följ skölj- och förberedelseanvisningarna i produktbeskrivningen före användning.
Kan jag få hjälp att välja rätt Prawn Pyramid 4-3-2-1?
Absolut! Vi hjälper dig gärna med råd — i butiken, på telefon eller via chatten. Vi har lång erfarenhet av akvarium och dammar och ger råd anpassade efter din situation.





